Życie jest podróżą


Joanna i Gaja. Mama i córka. W podróży od kilku lat. Czego potrzeba, by zrealizować taki projekt i wyruszyć z malutkim dzieckiem w nieznane? Czego trzeba, by się odważyć zrobić to samej, bez niczyjej pomocy? Wreszcie, co jest niezbędne, by podjąć decyzję, która zmieni życie?


„Marzenia potrzeba”

- mówi Joasia wspominając moment decyzji i determinację, że kiedy jak nie teraz.


Zwiedziły Amerykę Południową, Kalifornię i Azję, a przed nimi jeszcze wiele miejsc, które chcą odwiedzić, bo podróż jaką rozpoczęły nie ma mety.


Zapraszam na cudowny blog pisany sercem i emocjami, gdzie poznacie wszystkie przygody Joasi i Gai:  www.somosdos.pl 


Zapraszam także na moją rozmowę z Joasią i Gają podczas ich pobytu na Filipinach. Rozmawiamy o marzeniach, o odwadze, by je realizować, tym magicznym momencie decyzji po której nie ma odwrotu, a wszystko co Cię czeka jest po prostu Twoim życiem. Życiem po swojemu.


W naszej rozmowie poruszyłyśmy bardzo ważny temat poczucia bezpieczeństwa i Joasia uświadomiła mi bardzo ważną kwestię z tym związaną. Posłuchajcie sami i wybaczcie moje zawiłe pytania (muszę nauczyć się szybszego wiosłowania do brzegu ;) i słabą jakość nagrania (pierwsze koty za płoty) :) Jedno jest pewne przekażemy Wam coś, co jest dla mnie najważniejsze, czyli samą prawdę bez ozdobników, upiększeń i efektów specjalnych. 


Diana Dyba