ZRÓBMY TO RAZEM DLA PSZCZÓŁ!

Projekt społeczny mający na celu zwiększenie świadomości na temat pszczół i ochrony przyrody. Projekt zrzesza artystów, rzemieślników i twórców podkreślając rolę łączenia sił, pracy zespołowej i tworzenia produktów wartościowych w sposób odpowiedzialny i bezpieczny dla przyrody. 


WSZYSTKO ZACZĘŁO SIĘ
Z MIŁOŚCI 

do przyrody, która jest najważniejsza 

i z której czerpię siłę, inspirację, naukę. 

Z dorastania blisko lasów, łąk, sadów, pól. 

Z obserwacji otaczającej mnie natury.

Z poszukiwania własnej drogi, z fascynacji wieloma dziedzinami narodził się projekt Zróbmy to razem dla Pszczół! którego celami są: edukacja o pszczołach, budowanie świadomości roli pszczół 

w ekosystemie, zwiększanie populacji pszczół, ukazanie tego, co wartościowe, poprzez zaangażowanie w projekt artystów, rzemieślników, twórców, którzy żyją w zgodzie ze sobą tworząc niepowtarzalne i unikalne produkty,

Nauka budowania silnego zespołu, który jednocząc siły i uzupełniając się swoimi talentami potrafi budować piękne i ważne rzeczy.


Diana Dyba 

RAZEM BUDUJEMY EDUKACYJNE CENTRUM PSZCZELE

Edukacyjne centrum pszczele powstaje na terenie Fundacji Pociechom w Warszawie. Fundacja zajmuje się wspieraniem osób z niepełnosprawnością poprzez hipoterapię, alpakoterapię, dogoterapię. Powstanie edukacyjnego centrum pszczelego zakłada także wdrożenie apiterapii i uloterapii. Poznaj lepiej Fundację `Pociechom tutaj.