Prezent? Przemyśl to!

Jaki prezent jest najlepszy? 


Taki, który sprawi komuś radości. Taki, którym pozytywnie kogoś zaskoczymy. Przede wszystkim jednak przemyślany przez nas. Tak jak każde zakupy i każda okazja wydania naszych pieniędzy.

Robienie prezentów nie jest jednak wcale takie proste, bo wymaga czegoś bardzo ważnego - poznania dobrze osoby obdarowywanej. Bez tego, marne szanse, że naprawdę sprawimy komuś radość. Dawanie prezentu zatem zobowiązuje, bo świadczy o zaangażowaniu, o tym, jak dobrze znamy daną osobę. Prezent potrafi także powiedzieć bardzo dużo o nas samych, jako obdarowujących. Kim my jesteśmy, co wybieramy dla innych. 

Muszę przyznać, że w mojej rodzinie absolutną mistrzynią w przygotowywaniu prezentów jest moja siostra. Za każdym razem, gdy rozpakowuję przepięknie opakowany podarunek robię ogromne oczy, mówiąc głośno O WOW! Sama siebie zaskakuję, że otrzymuję coś tak dopasowanego do mnie, czego sama sobie nie umiałam sprezentować. Moja siostra ma absolutną umiejętność dostrzegania szczegółów, drobiazgów i czytania między wierszami. Przede wszystkim tych malutkim druczkiem, bo to w nich jest najwięcej ważnych danych!

Na moim portalu dzielę się z Wami pasją wielu niesamowicie ciekawych i uzdolnionych ludzi. To, co tworzą w małych seriach, często ręcznie, z użyciem naturalnych materiałów jest jak małe dzieło sztuki. To jest przemyślana produkcja. Świadomy wybór rzeczy wartościowych, które są jedyne w swoim rodzaju. Kilka z nich przygotowałam jako mój własny, subiektywny wybór. Może Was zainspiruje lub sprawi, że spojrzycie inaczej na rzemieślników, artystów, twórców, którzy przekładają swoją pracę na wartość produktu. 

Poniższe inspiracje przygotowałam z myślą o Mamie :) 26 Maja Dzień Matki i jest to świetna okazja, aby sprawić Mamie radość. Ja piekę ciasto i mam mały drobiazg. Przemyślany! :)

Wszystkiego Najlepszego Drogie Mamy! Zasługujecie wyłącznie na to, co najlepsze. <3 


1png

1. Kolczyki marki NINIco   2. Grafika „Flaming light pink” BREVKA  .  Wywiad z artystką przeczytacie tutaj3. Biżuteria marki SOTE .
4. Kwietnik marki NUDO DESIGN.  Wywiad z duetem artystów tutaj.  5. Kubek na kawę rCUP . W Polsce kupicie go w SLOU.
6. Świeczka Leżę i pachnę


2png


7. Ceramiczna podstawka Maison fragile.   8. Przypinka Trzask Ceramics.   9. Kawiarka Slowpresso.  Wywiad z artystką tutaj
10. Torebka ręcznie robiona przez kobiety w Kolumbii (oryginalny produkt)  Apana Mochillas.   
11. Poduszki z ziarnem na dobry sen od I love grain.   12. Lniana opaska na oczy od SOVL


3png

13. Książka Agnieszki Maciąg.   14. Talerz z przesłaniem Misiura design.   15. Drewniana torebka ZISOU.   16. Torba lniana Łyko
17. Kosmetyki naturalne Only Bio.  18. Femi - shirt od UADO


Diana Dyba