Kamienie mocy

Poznajcie Agnieszkę i Jej markę biżuterii MERI TERI. Delikatne o symbolicznym charakterze, dodające mocy kamienie to baza marki. Jakie dokładnie właściwości posiadają kamienie, jakie znajdziemy w biżuterii MERI TERI? Jak zaczęła się pasja Agnieszki do tworzenia bransoletek? Wszystkie odpowiedzi znajdziecie poniżej. Zapraszam serdecznie.


IMG_W4155jpg


Diana Dyba: Jakie jest DNA Twojej marki?


Agnieszka Szyszkowska: MERI TERI to biżuteria w stylu indyjskim, tworzona ręcznie z sercem i pasją. Każdy wzór jest unikatowy i wykonywany z kamieni półszlachetnych o różnych dobroczynnych właściwościach, korzystnie wpływających na organizm i harmonizujących biopole. Każda bransoletka posiada ręcznie przygotowaną specjalną zawieszkę, która nawiązuje do symboliki buddyzmu - niezbędny element, podkreślający całość projektu.Diana: Jak narodziła się Twoja pasja i pomysł, by tworzyć ręcznie wykonane bransoletki?


Agnieszka: Pomysł tworzenia bransoletek pojawił się 4 lata temu. Od zawsze tworzyłam biżuterię, jednak chciałam stworzyć coś unikatowego, coś co nie tylko podkreśla kobiece piękno, ale także doda pozytywnej energii, czy podkreśli indywidualny styl moich odbiorców. Zamiłowanie do jogi oraz pasja do biżuterii spowodowały, iż tak narodził się pomysł stworzenia spersonalizowanej marki. Biżuteria MERI TERI jest swoistym amuletem stworzonym ze specjalnie dobranych kamieni o różnych dobroczynnych właściwościach. A jak wiadomo magia kamieni działa!:) Bardzo zależało mi także na stworzeniu marki w taki sposób, aby klient też mógł decydować o tym co chce nosić, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i z niezwykłą skrupulatnością przykładamy się do każdego indywidualnego projektu, ponieważ zależy nam przede wszystkim na niepowtarzalności. Praktycznie każda nasza bransoletka jest unikatowa i nie ma dwóch jednakowych wzorów:) Posiadamy specjalną serię basic, która jest dostępna online na stronie yogastudioshop.pl, natomiast bardzo cieszymy się, kiedy tworzymy spersonalizowane zamówienia. I z dumą możemy stwierdzić, iż przybywa nam coraz więcej zadowolonych klientów :)


oczyszczenie2jpgDiana: Dla kogo są Twoje bransoletki?


Agnieszka: Biżuteria MERI TERI jest przede wszystkim skierowana do osób, które stawiają na rozwój osobisty, samoświadomość, duchowość, są stworzone z myślą dla joginek, ale nie tylko! Są dla osób, dla których liczą się właściwości kamieni, ale oczywiście również dla takich, które chcą się wyróżnić i podkreślić swoją indywidualność, kobiecość i po prostu lubią delikatną, subtelną biżuterię. Można zatem powiedzieć, że każdy znajdzie coś dla siebie :) Z czego bardzo się cieszymy, ponieważ nie lubimy się zamykać, działać schematycznie i jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów. :)Jakie właściwości mają kamienie w Twoich bransoletkach?BRANSOLETKA STABILIZACJA


stabilizacja1jpg


Bransoletka wpływa na stabilizację i równowagę Yin-Yang. Specjalnie dobrany kamień wspomaga jej działanie. Pomaga w złagodzeniu emocji i sprzyja zachowaniu duchowej harmonii.


Noc Kairu kamień szczęścia, nauki i wiedzy, generator energii. Wspomaga przepływ myśli między ludźmi. Stabilizuje emocje. Pomocny w stanach depresyjnych, łagodzi niepokój i stany zapalne. Stabilizuje energię przynosząc spokój i harmonię. Wspomaga przy podejmowaniu ważnych decyzji.BRANSOLETKA OCZYSZCZENIE


oczyszczenie1jpg


Bransoletka charakteryzuje się dobroczynnym działaniem oczyszczającym dzięki specjalnie dobranemu kamieniowi, który wspomaga jej uzdrawiające działanie dla ciała i umysłu. Bransoletka polecana jest osobom, które w danym momencie życia potrzebują ochrony i wzmocnienia. Na bransoletkę można także nanosić olejki eteryczne wzmacniając jej działanie.


Lawa wulkaniczna charakteryzuje się właściwościami oczyszczającymi. Zbiera negatywną energię i przekształca ją w czystą aurę. Tym samym pobudza przepływ energii, generując uzdrawiające działania zarówno dla ciała, jak i dla umysłu. Wzmacnia organizm i daje spokój ducha. Rdzenni Indianie wierzą, iż lawa daje połączenie z magiczną energią Matki Ziemi. Łączy w sobie wszystkie żywioły.


Agat wzmacnia wiarę w siebie, pozytywne myślenie oraz kreatywność. Dobroczynnie wpływa na układ nerwowy oraz ruchowy. Pomaga w problemach z zasypianiem oraz koszmarach sennych. Uchodzi za symbol bogactwa i długiego, udanego życia, pomocny w stanach zwątpienia. Wzmacnia wiarę w siebie, wytrzymałość, wytrwałość, postrzeganie świata. Umacnia wewnętrzne poczucie stabilności i dojrzałość umysłową.


 


BRANSOLETKA UKOJENIE


ukojenie1jpg


Bransoletka wpływa na wyciszenie oraz wyzwolenie spokoju umysłu i ducha, a specjalnie dobrany kamień wspomaga jej działanie. Pomaga usuwać napięcia wywołane stresem i łagodzić dolegliwości psychosomatyczne. Koi nerwy, dodaje życiowej energii i poprawia koncentrację.


Piasek pustyni ma silne właściwości lecznicze, łagodzi nerwy, wycisza i uspokaja. Przyciąga bogactwo oraz obfitość. Dodaje pewności siebie. Ma silne właściwości uleczające ‘stare rany’. Pomaga w zwalczaniu chorób psychosomatycznych. Pomocny przy chorobach wątroby. Odnawia siłę, nośnik pozytywnej energii, wzmacnia wiarę. Pomaga usuwać napięcia w brzuchu spowodowane stresem.
Bransoletki możecie zamówić na stronie: yogastudioshop.plDiana Dyba